Kontakt

Informace o podnikateli

Viktor Ježek
Zabartoníčí 1038
687 25 Hluk

IČ: 03 33 37 36 (podnikatel zapsán v živnostenském rejstříku)
Podnikatel zapsán v živnostenském rejstříku vedeném Živnostenským odborem Městského úřadu Uherské Hradiště pod číslem jednacím MUUH-ŽO/86127/2017/Slav.

Zákaznická linka

tel.: +420 792 320 470

V rámci zkvalitňování služeb zákazníkům nebo pro zaznamenání vašeho rozhodnutí jsou hovory nahrávány. 

Pokud se mi nemůžete dovolat, napište mi SMS a já vám zavolám zpět. V SMS se nezapomeňte podepsat (na anonymní SMS neodpovídám).

Jak se k nám dostanete?

Polohu výdejního místa si můžete prohlédnout na mapě níže. Výdejní místo se nachází na adrese Zabartoníčí 1038, 687 25 Hluk. Před výdejním místem je možné obvykle zaparkovat. Přímo před budovou jsou 2 parkovací místa. V případě obsazení, lze parkovat přímo na silnici.

Pěšky: Z parkoviště na náměstí (po zaparkování si musíte nastavit čas příjezdu na parkovacích hodinách – možnost zakoupit v Drogerii Rubáš) se vydejte nahoru ulicí Kostelní (mezi Základní školou a kostelem), poté se dáte mírně doprava ulicí Vyšehradskou a pokračujete stále rovně. Sejdete dolů z kopce a za mostem zabočíte doleva a pokračujte rovně až k dalšímu mostu (ten budete mít po levé straně), tam se dejte vpravo a pokračujte nahoru. Výdejní místo se nachází po levé straně cca. uprostřed ulice (dům se střešními okny a zelenou fasádou).

Autem: z Uherského Hradiště – zobrazit trasu s pokyny (budova se nachází po levé straně), z Uherského Brodu – zobrazit trasu s pokyny (budova se nachází po pravé straně)

Autobusem: z Uherského Hradiště (vystupte na zastávce Hluk, škola a postupujte dle pokynů pro cestu pěšky; z autobusového nádraží v Uh. Hradišti odjíždí spoje do Hluku ze stanoviště 12 nebo 9), z Uherského Brodu (vystupte na zastávce Hluk, záv. Sport a dále postupujte podle pokynů pro jízdu autem z Uh. Brodu)

Napište mi

Vaše jméno (vyžadováno)

Váš email (vyžadováno)

Příloha

Vaše zpráva (vyžadováno)